петок, мај 30, 2008

KEJ

Мало освежување на Кеј-от, супер атмосфера, флет ужасен (читај:фуш) ама црни мермерни леџови какви што нема никаде во СК. SuperGood.
*клик на сликата за галерија

flip out

Етикети:

1 Comments:

At 10:06 попладне, Blogger pero rece...

top e denovive na kej, ima luge se desava neso, a i slikive mi se svigaat, treba da ideme kaj novata sala vikaat bilo ebenje

 

Објави коментар

<< Home

понеделник, мај 12, 2008

Belgrad Session

Белград Сешн со КОБА33 кру, време прекрасно, скејт спотови лепота, трикови откидају, друштво веома фино :)
Респект до Паја и неговата екипа, се гледаме наскоро...
*клик на сликата за галерија

flip out

Етикети:

6 Comments:

At 12:50 претпладне, Blogger pero rece...

zakon, na pajdo sam navuko i ajs nigrutinaaaaa

 
At 12:01 претпладне, Anonymous Анонимен rece...

ajzak je u kuci, jedva uso kao regal:)))

 
At 11:59 претпладне, Anonymous Анонимен rece...

Igor Pikats: Ubao

 
At 8:46 попладне, Anonymous Анонимен rece...

super..bradars :D

 
At 3:43 претпладне, Anonymous Анонимен rece...

mate e dobar fotograf :)

 
At 11:27 претпладне, Blogger flip rece...

ma, tenk ju :)

 

Објави коментар

<< Home