четврток, септември 27, 2007

XSession

Времето надвор се влошува и почнува да врне, полека ама сигурно доаѓа есента, лисјата жолти насекаде паѓаат...( незнам од каде ваква поетичност :) ) . Нема заебанција, штракнете на сликата и разгледајте ја галеријата што ја наштракавме пред некој ден... Опасно убав ден, опасно добри скејтери и bmx-ери, опасно добри трикови и фотки :) Ќе служат за долгите врнежливи денови пред нас...( пак поезија )

flip out

Етикети:

2 Comments:

At 4:50 попладне, Anonymous Анонимен rece...

Ludilo fotki!

 
At 3:26 попладне, Blogger pero rece...

fotkite se stvarno profi

 

Објави коментар

<< Home

понеделник, септември 03, 2007

Project: Skate or Die Bitches

Пак крадење, ама овојпат морав баче, беше многу ИНСПИРАТИВНО нема што :) ... keep on rockin`... повеќе

флип аут

Етикети:

1 Comments:

At 8:05 претпладне, Blogger peenuts-igor rece...

Да, да го видов малиот ама се срамеше да вози :) хехех а инаку Фау е sверка! ајт

 

Објави коментар

<< Home