недела, јуни 19, 2011

GoSk8boarding Day / 21 June


21 Јуни, Вторник, собиранка на Кеј па вожња по Скопските улици :) Да го одбележиме НАШИОТ ден.

flip out

Етикети: ,

1 Comments:

At 10:10 попладне, Anonymous Анонимен rece...

Aman be, sto e so stranava?

 

Објави коментар

<< Home