четврток, јуни 18, 2009

Jereme Rogers retired off skateboarding!


Иако не ми се веруваше сепак вистина било, еден од најдобрите мометално скејтери во светот реши да се повлече од скејтбордингот и да стане рап музичар . . . . каква глупост!

Етикети:

2 Comments:

At 5:56 попладне, Anonymous ILE rece...

Bozeeee...tele...a baska tapa mu se pesnite:)))...ali ja mislam nemoze da se otkaze...ova neso fori prai

 
At 6:24 претпладне, Anonymous klimoskateohrid rece...

shit :D to e

 

Објави коментар

<< Home