понеделник, септември 03, 2007

Project: Skate or Die Bitches

Пак крадење, ама овојпат морав баче, беше многу ИНСПИРАТИВНО нема што :) ... keep on rockin`... повеќе

флип аут

Етикети:

1 Comments:

At 8:05 претпладне, Blogger peenuts-igor rece...

Да, да го видов малиот ама се срамеше да вози :) хехех а инаку Фау е sверка! ајт

 

Објави коментар

<< Home