недела, август 05, 2007

EA Skate

Electronic arts ја преставија најновата акциона игрица која го претставува најпопуларниот алтернативен спорт на денешницата...Skateboarding-от...Името на играта е skate (доста иновативно од тимот на ЕА) и во неа ќе имате шанса да возите, пардон да играте со ликови од калибарот на Pj Ladd, chris cole, ali boulala, ryan gallant...се бомба скејтери...едвај чекам да ја пробам...за повеќе инфо кликнете тука.

p.s. позајмено од сите )

flip out

Етикети:

1 Comments:

At 2:06 попладне, Blogger peenuts-igor rece...

хехе :) тоа е тоа, :)

 

Објави коментар

<< Home