сабота, март 01, 2008

News или како сакате....

Вчера многу добра вожња падна со Лудо и Шпаги, после подолго време така стреет не сме мавнале. Треба почесто вака, во зена парк нема веќе идеи, и мислам треба да се пуштиме во потрага по нови места и да го разработиме тоа бренерот, што се деси со него?. Глеам во Скопјево никнаа многу нови згради, така да вчера имамвме успешна потрага. Поточно позади машински има цел нов комплекс на fenzy згради со добри места за возење, ке ви оставам сами да видите што има хех, а и околу машински факултет има неколку гапови кој треба да се пробаат. Периодов мислам малце таму да се повози, додека не почнат да не бркаат!?!? Како и да е, помина и оваа зима ( конечно) и оваа пролет очекувајте некои работи кои ги имаме во план да се случат, а и ке почне да се снима сериозно за ново видео yeahhhhhh.........

Pero

Етикети:

6 Comments:

At 3:13 претпладне, Anonymous Анонимен rece...

bogami, mene me otvori taa voznja. tolku mi beshe zabavno i opusteno. prekrasno. bravo. inace, koga ke se razbudam ke bide nedela. hehe. edvaj cekam da go demoliram gradov od vozenje koa e popraznicok taka kao so moze samo u nedela da bide. da go ebam vremevo so ke kaze neznam. toa custvo na zrak u oko i telefoni dzvonat. ajde, spiesh uste? ajde ke vozime? hehe. partali.

 
At 2:38 попладне, Anonymous Анонимен rece...

Igor: Da da, topoi se novite zgradi, nie gi vozevme pred nekojsi mesec dena, i top voznja padna! Pozdrav

 
At 7:58 попладне, Blogger flip rece...

Telefoni zvonat...Stanuvaj ideme da vozime...lele...dusha mi zagrea so rechenicava brat :)

 
At 2:59 попладне, Blogger Kathy rece...

viagra online

buy viagra

generic viagra

 
At 5:31 попладне, Blogger Dean rece...

greetings to all.
I would first like to thank the writers of this blog by sharing information, a few years ago I read a book called guanacaste costa rica in this book deal with questions like this one.

 
At 7:13 претпладне, Blogger niz rece...

Hello .. firstly I would like to send greetings to all readers. After this, I recognize the content so interesting about this article. For me personally I liked all the information. I would like to know of cases like this more often. In my personal experience I might mention a book called Generic Viagra in this book that I mentioned have very interesting topics, and also you have much to do with the main theme of this article.

 

Објави коментар

<< Home