недела, јуни 20, 2010

S.K.I.R.O.L Даски


Мал новитет во нашиот град: С.К.И.Р.О.Л даски од чист канадски мејпл со кастом скирол графика, ширина 7.75. Количините се ограничени а истите можете да ги најдете во Maple Skateboardshop. СКРШИСЕОДВОЗЕЊЕ.

flip out

Етикети: ,

4 Comments:

At 9:59 попладне, Anonymous Анонимен rece...

Zdravo decki

Prodavam roleri za rekreativno vozenje, ABEC 7 lageri, zileni trkala, aluminiumska sasija. Ako ste zainteresirani za da gi kupite pisete na darkoptr@hotmail.com

 
At 10:00 попладне, Anonymous Анонимен rece...

Zaboraviv da kazam deka rolerite se SKROZ novi, ispadna deka ne mozam da gi vozam. Gi oblekov 5 pati i gi vozev niz doma na tepison.

 
At 3:42 попладне, Anonymous Анонимен rece...

dobra idea ova so tepisonov

 
At 10:02 претпладне, Anonymous Анонимен rece...

hahahahahaahhahaahaa brao za posledniov komentar :)

 

Објави коментар

<< Home