недела, јуни 20, 2010

S.K.I.R.O.L Даски


Мал новитет во нашиот град: С.К.И.Р.О.Л даски од чист канадски мејпл со кастом скирол графика, ширина 7.75. Количините се ограничени а истите можете да ги најдете во Maple Skateboardshop. СКРШИСЕОДВОЗЕЊЕ.

flip out

Етикети: ,

4 Comments:

At 9:59 попладне, Anonymous Анонимен rece...

Zdravo decki

Prodavam roleri za rekreativno vozenje, ABEC 7 lageri, zileni trkala, aluminiumska sasija. Ako ste zainteresirani za da gi kupite pisete na darkoptr@hotmail.com

 
At 10:00 попладне, Anonymous Анонимен rece...

Zaboraviv da kazam deka rolerite se SKROZ novi, ispadna deka ne mozam da gi vozam. Gi oblekov 5 pati i gi vozev niz doma na tepison.

 
At 3:42 попладне, Anonymous Анонимен rece...

dobra idea ova so tepisonov

 
At 10:02 претпладне, Anonymous Анонимен rece...

hahahahahaahhahaahaa brao za posledniov komentar :)

 

Објави коментар

<< Home

GO SKATEBOARDING DAY / JUNE 21


Мало освежување за престојното лето, на 21 Јуни секоја година си прославуваме денот на возење скејт или популанро наречено GO SKATEBOARDING DAY!!! Ние ке си го славиме со собиранка во Жена Парк во 20.00 часот па после по драгите ни улици на нашиот град. Сите што се заинтересирани (скејтери или не) нека се појават на горенаведеното место за собир па понатаму ќе се договориме.

flip out

Етикети: ,