четврток, август 07, 2008

Fly Skateboards in Skopje!


Конечно уште една позитивна работа ке се случи кај нас во Скопје, малце да се дигне сцената и да се видат нови работи, за што станува збор? Епа вака, доага цел тим на Fly Skateboards на неколку дена на вожња во Скопје, а нормално пред се за забава и дружење, нашите пријателцинја од Варна, Валентин, Роди, Дидо и плус друго скејтери од Бугарија. Ако имате некоја идеја за некое место кај да ги однесеме на вожња слободно пишете, али неизбежни места се Мнт, Сала, Кеј..., така да ова е поивеќе као инфо, очекувајте многу слики хехе, поздрав се глеаме
Перо

Етикети:

7 Comments:

At 6:03 попладне, Anonymous Анонимен rece...

zakon zakon zakon

 
At 6:11 попладне, Anonymous Анонимен rece...

super..

 
At 2:16 попладне, Anonymous Анонимен rece...

a da pishete koa kje dojdat, za da dojdeme i nie i da gi gleame u zivo, a ne samo na sliki... kje moze? :)

 
At 2:23 попладне, Blogger pero rece...

pa normalno, sigurno denes ke se vozi na mnt i sala, taka da ne ve izlazam od kolku saat slusnete se so nekoj ili dojdete tamu

 
At 3:23 попладне, Anonymous Анонимен rece...

a moze na primer da kazes koj kje idat sigurno, za da znaeme na koj da se javime :) ili nekako pisi na stranava koa kje se dogovorite... pozz

 
At 3:43 попладне, Blogger pero rece...

nakaj 7-8 otrpilika na mnt ke bideme, so spagi se dogovriv ke mi vrti mozes so nego da se cues, ile, viktor....

 
At 12:57 попладне, Anonymous Анонимен rece...

pero, moze da pises denes kaj kje se vozi so bugarite i u kolku saat? pozz

 

Објави коментар

<< Home