вторник, јуни 19, 2007

FotkiМало освежување пред почетокот на летото скејтерско 2007-мо, топло, пред стемнување,
нов бенк и други елементи на Кеј, куп скејтери, добра атмосфера...Перфектен сетап за 2-3-4 добри фотки :) Епа ондак ...flip out

Етикети:

3 Comments:

At 1:34 попладне, Anonymous Анонимен rece...

zifi e kopile.barem taka u novo lisice se zbori

 
At 5:26 попладне, Blogger flip rece...

Taa informacija treba sam da ja doznaesh. Toj sto zbori taka treba da mu go kaze toa na nego licno, pa da si se razberat :)
Pozdrav

 
At 4:45 попладне, Anonymous Анонимен rece...

posteno mate, taka se odrzuva posten sajt.
Jebes eftina rekla kazala.
Fala za dobrata fotka //

 

Објави коментар

<< Home